Biegi narciarskie: Marit Bjoergen jest w ciąży!

Kibice, których elektryzuje pojedynek Bjoergen-Kowalczyk będą musieli uzbroić się w cierpliwość! Bowiem w sezonie 2015/2016 nie będzie rywalizacji polsko-norweskiej. Marit Bjoergen – najgroźniejsza rywalka Justyny jest w ciąży!

 

Marit Bjoergen – wielka dominatorka i przeciwniczka Justyny Kowalczyk nie wystartuje w następnym sezonie. Norweska gwiazda biegów narciarskich jest w ciąży. Dzisiaj poinformowała o tym media. – Dam wam teraz bombę. W grudniu zostanę mamą. Jestem w 14. tygodniu ciąży. – powiedziała Bjoergen. Norweżka wyraziła chęć startu na Mistrzostwach Świata w 2017 roku w Lahti. Jak powiedziała, będzie starała się dołożyć wszelkich starań by wziąć udział w tej imprezie. Ojcem dziecka Marit Bjoergen jest Fred Boerre Lundberg, który jest partnerem życiowym biegaczki od kilku lat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>