Agnieszka Radwańska w 3. rundzie turnieju WTA w Eastbourne!

Agnieszka Radwańska z łatwością awansowała do ćwierćfinału turnieju w Eastbourne. Polka oddała rywalce zaledwie… dwa gemy. O ile w 2. rundzie poszło, jak po maśle, o tyle w kolejnej będzie dużo ciężej. Na Krakowiankę czeka już Pliskova.

Dzisiaj Agnieszka Radwańska pokazała się z wyśmienitej strony. Polka zdecydowanie grała lepiej od Iriny Falconi. Co najważniejsze, Krakowianka nie zawodziła w najważniejszych fragmentach meczu, tak, jak to miało miejsce przez ostatnie miesiące.
Mecz był bardzo krótki, bo zakończył się na korzyść 26-letniej Polki już po 57 minutach. Ostatecznie Radwańska wygrała 6:0, 6:2. Dzisiejszym wynikiem Agnieszka poprawiła swój bilans startów w Eastbourne. W ostatnich latach już na 2. rundzie kończyła swój udział w turnieju. W ćwierćfinale Radwańska zagra z Karoliną Pliskovą. Zapewne nie będzie to pojedynek jednostronny tak, jak dzisiaj. Czeszka ostatnio prezentuje bardzo dobrą formę, co oznacza, że przed Agnieszką bardzo zacięty i ciężki pojedynek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>